Dni Originality

dni originality

www.dnioriginality.com

 

Dni Originality v obchodných centrách - toto podujatie realizujeme na celom Slovensku v exkluzívnych priestoroch obchodných centier. Jedná sa o predajno prezentačný edukatívny event. Našou snahou je obsadzovať umelcov, dizajnérov a remeselníkov tak, aby návštevník na podujatí našiel kvalitné autorské práce, originálne prezentácie, jedinečnosť, rôznorodosť umeleckých / remeselných smerov. GALÉRIA FOTIEK z akcií Dni Originality v obchodných centrách. Edukatívna časť - Tvorivé dielne - sú súčasťou podujatia Dni Originality. Návštevníkom ponúkame možnosť vyskúšať si remeslo, či rôznorodé umelecké techniky. Všetky tvorivé dielne realizujú iba naši vystavovatelia.

 

Dni Originality FESTIVAL - 20.-21.8.2016 sme v Piešťanoch realizovali zážitkový festival tvorivosti a zručnosti. GALÉRIA FOTIEK Dni Originality Open Air

 

Umelci, dizajnéri, remeselníci

Chcete sa začleniť do našej komunity? Skvelé, stále hľadáme nové tváre ! :) Napíšte nám prosím niečo o sebe a svojej tvorbe na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript., alebo zavolajte +421 948 096 499. Podmienky účasti komunikujeme s každým individuálne.

 

Nasledujúce podujatia:

 

10.-11. 3. 2018 Galéria Lučenec

24.-25. 3. 2018 Forum Poprad

21.-22. 4. 2018 OC MAX Trenčín

28.-29. 4. 2018 Galéria Mlyny Nitra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 .